Застосування електрокотлів

Електричні опалювальні котли застосовуються для нагрівання та підтримання температури теплоносія в системах опалення в житлових, виробничих та службових приміщеннях. Вони забезпечують високий тепловий комфорт, прості в використанні, монтажі та підключенні. Конструкція електрокотлів дозволяє застосовувати кімнатні термостати, програматори, що дає можливість  постійно підтримувати потрібну задану температуру повітря в приміщеннях та економити електроенергію.

Електрокотли вигідно застосовувати там, де неможливе або немає сенсу підведення природного газу чи теплотраси, неможливе чи не бажане використання рідкого чи твердого палива, немає можливості утримувати обслуговуючий персонал, можуть використовуватися як резервний котел в комплекті з газовими, рідко- чи твердпаливними котлами, незамінні в приміщеннях, що використовуються періодично, наприклад, на дачах.

В промисловості електрокотли використовуються для обігріву виробничих, службових чи допоміжних приміщень в місцях де невигідно проводити газ чи теплотрасу, а також в технологічний процесах для нагріву водяних контурів та підтримання в них необхідної температури.

Електрокотли мають ряд переваг:

  • для встановлення електрокотла не потрібен проект та окреме приміщення котельної,
  • не потребують постійного контролю та обслуговуючого персоналу,
  • не дають шкідливих викидів та не потребують димоходів,
  • компактні, прості для монтажу, легко підключаються до існуючих опалювальних систем,
  • мають невисоку вартість та високу надійність.

Для застосування електрокотла, необхідно  узгодити  з місцевими електромережами питання тарифів та відповідного до потужності котла ліміту  на електроенергію для опалення, мати відповідні силові кабелі. Можливе використання багатотарифного лічильника.