Опис котла

Пропонуємо Вашій увазі новий котел АВЕ власного виробництва

Котел  виконано в настінному варіанті, керується електронним блоком управління. Він має  зовнішній вигляд, компоновку та комплектацію як у сучасних імпортних електрокотлів, відповідає діючим нормативам та ТУ, має всі необхідні сертифікати.

Апарат електричний водогрійний АВЕ

Котел зібрано в металевому корпусі який пофарбований якісною порошковою фарбою біло-сірого кольору. В ньому зібрано сталевий бак з трубчатими нагрівальними елементами з нержавіючої сталі, електронній та силовий блок управління, насос, запобіжний клапан, манометр, автоматичний повітряний клапан.

Компоновка котла

Компоновка котла

Всі трубопроводи виконані мідною трубкою методом пайки. Силові блоки управління встановлені на мідних пластинах та охолоджуються водою зворотного трубопроводу.

Силовий блок котла 6-12 кВт

Силовий блок котла 6-12 кВт

Силовий блок котла 15-24 кВт

Силовий блок котла 15-24 кВт

Відповідно до потужності котла використовуються блоки нагрівальних елементів 4,5; 6; 9 та 12 кВт. Кріплення нагрівальних елементів на корпусі баку виконане болтами, ущільнення – гумовими прокладками, що дозволяє легко здійснювати заміну нагрівальних елементів.

Кріплення та підключення ТЕНів котла 15-24 кВт

Кріплення та підключення ТЕНів котла 15-24 кВт

Внутрішня електропроводка виконана високоякісним проводом, що забезпечує надійність та високий рівень безпеки.

Корпус котла, бак ,нагрівальні елементи та електронні блоки виготовлені в Україні з високою якістю, насос, мідні труби та інше обладнання – європейського виробництва.

Котел має гарантійний термін 1 рік.